OFF-ROAD

TURYSTYKA OFF-ROAD ZACHODNIOPOMORSKIE

1. WYJAZDY JEDNODNIOWE

Wyjazdy OFF-ROAD po malowniczych terenach Pomorza Zachodniego. Jest to jazda konwojem za przewodnikiem. Podczas takich wyjazdów stawiamy przede wszystkim na wspaniałe krajobrazy. Odkrywamy województwo Zachodniopomorskie poruszając się zapomnianymi i mało uczęszczanymi drogami gruntowymi. Podczas tych wyjazdów stawiamy na integrację oraz mile spędzony czas w terenie. Stopień trudności: łatwy.

2. WYCIECZKI

Do pokonania mamy 400-600 km. po zachodniopomorskich bezdrożach. Poruszamy się konwojem, tak by każdy przejechał całą przygotowaną trasą. Współpracujemy ze sobą i wzajemnie pomagamy dotrzeć wszystkim do końca przygotowanej trasy. Trasa przejazdu jest urozmaicona trudniejszymi do pokonania odcinkami, z możliwością objazdu. Wyjazd bez ciśnienia – czekamy na siebie, bawimy i integrujemy.
Noce spędzamy zazwyczaj nad leśnymi jeziorami na dzikich biwakach pod namiotami czy innym szpejem do spania, przywiezionym przez uczestnika. Wyjazdy trwają 3-4 dni. Poziom trudności: łatwy

3. IMPREZY OFF-ROAD

Amatorskie turystyczne imprezy OFF-ROAD cechuje duża dowolność i samodzielność działania uczestnika. Trasa podawana jest w formie tracków GPX lub koordynat GPS. Na trasie przygotowane są odcinki typu TRIAL oraz dodatkowe zadania dla załogi do wykonania w terenie. Zadania i triale są punktowane. Imprezy weekendowe, realizowane zimą oraz wiosną. Stawiamy tutaj na podnoszenie umiejętności uczestnika związanych z pokonywaniem przeszkód, używania nawigacji. Jednym z elementów jest
szkolenie medyczne w zakresie ewentualnych wydarzeń urazowych w warunkach terenowych, szkolenie na żywo z pytaniami i odpowiedziami prowadzone przez zawodowego ratownika medycznego. Dostępne fantomy i pomoce dydaktyczne. Stopień trudnośći: łatwy do umiarkowanego.

Aktualny plan wyjazdów znajdziesz TUTAJ