O NAS

Pasjonujesz się turystyką OFF-ROAD? Nudzą Cię przetarte szlaki? Szukasz spokoju i wytchnienia?

Perła w koronie polskich krajobrazów, Zachodniopomorskie, Pomerania. Ukształtowanie terenu, przepastne lasy, liczne jeziora i rzeki. Naturalne ostoje zwierzyny, kraina ŻURAWIA. Małe zaludnienie, duże obszary eksploatowane rolniczo w tym wiele w formie rolnictwa ekologicznego. Nieliczne malowniczo położone miasteczka, odległe wsie, rozrzucona zabudowa kolonijna. Wszystko powyższe powoduje, że nie braknie wędrowcowi wrażeń. Wędrówka przez Pomeranię to ciągłe łowienie widoków, ledwie w lusterku samochodu zniknie urokliwe jezioro, ledwie przeturlamy się zachwyceni krajobrazem przez sosnowy pachnący, wygrzany w słońcu las, by na chwilę zapaść w mroczny świerkowy zagajnik zaraz potem przejmie nas płynnie bukowa pogarbiona pagórkami, pocięta jarami kolorowa ostoja przyrody .

Norbert J. Zbróg

Właśnie tutaj, na Pomorzu Zachodnim zajmujemy się szeroko pojętą turystyką OFF-ROAD. Współtworzymy jedyny w Polsce projekt Zachodniopomorskich Mobilnych Szlaków Turystyki Off-Road. Organizujemy wyjazdy i wycieczki turystyczne w oparciu o w pełni legalne trasy o bardzo zróżnicowanym poziomie trudności. Począwszy od malowniczo położonych dróg łączących zapomniane osady leśne, po wymagające i trudniejsze do pokonania bezdroża. 

Poza wycieczkami organizujemy gry terenowe z elementami jazdy OFF-ROAD na orientację w oparciu o tracki GPX oraz koordynaty GPS.

Nasze projekty to świetna okazja do oderwania się od codzienności. Wyjechania z miasta w celu penetracji wszelakich zakamarów Pomorza Zachodniego. To dobry pomysł na spędzenie rodzinnego weekendu na łonie natury.